KURS NA ASP

WYNIKI 2018

W TYM ROKU NA WYŻSZE UCZELNIE PLASTYCZNE W POLSCE I ZA GRANICĄ DOSTAŁO SIĘ 26 OSÓB KTÓRE PRZYGOTOWYWAŁY SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI !!! NA ASP DO KATOWIC ZDAŁO 13 OSÓB!


Dominika Szmurło zdała na
 ASP we Wrocławiu na kierunek Ceramika, 
otrzymała
38,5/40 pkt za teczkę i egzamin praktyczny, zdała także na UMK w Toruniu na kierunek Konserwacja Malarstwa, zajęła 1 miejsce na egzaminie, za teczkę oraz egzamin praktyczny otrzymała maximum punktów!!


Krzysztof Puławski zdał na ASP w Gdańsku, kierunek Rzeźba, zajął 1 miejsce na egzaminie, otrzymał maximum punktów
za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną oraz maximum punktów za egzamin praktyczny !!

Natalia Kordek ASP w Gdańsku, kierunek Malarstwo, zajęła 4 miejsce na egzaminie, otrzymała maximum punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną, zdała także na
ASP w Warszawie, 
kierunek Malarstwo, otrzymała 9/10 pkt. za teczkę

Izabela Szedel zdała na ASP w Gdańsku, kierunek Malarstwo, zajęła 10 miejsce na egzaminie,
otrzymała maximum punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną!

Kinga Lewandowicz zdała na ASP w Warszawie, 
kierunek Malarstwo, 
otrzymała
9/10 pkt. za teczkę


Anna Zawadzka zdała na ASP w Łodzi, kierunek Tkanina i Ubiór, otrzymała
maximum punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną!

Joanna Skoczeń zdała na UA w Poznaniu, kierunek Scenografia i Kostiumografia

Paulina Tymczyszyn zdała do Polsko-Japońskiej ATK w Warszawie, kierunek Sztuka Nowych Mediów

Zofia Smyła zdała na ASP w Łodzi, kierunek Malarstwo

Katarzyna Kąpała zdała na ASP we Wrocławiu, kierunek Grafika

Barbara Toniak zdała do London Metropolitan University, kierunek Art and Design Extended Degree BA oraz Textile Design BA

Zuzanna Ziemniewicz zdała na UŚ w Katowicach, filia w Cieszynie, kierunek Grafika, na egzaminach zajęła 1 miejsce

Martyna Aleksandrowicz zdała na UŚ w Katowicach, filia w Cieszynie, kierunek Malarstwo
, na egzaminach zajęła 1 miejsce

Aleksandra Byrdziak zdała na ASP w Katowicach, kierunek Projektowanie Graficzne, na egzaminach zajęła 3 miejsce,
otrzymała 9/10 punktów za teczkę i maximum za rozmowę kwalifikacyjną

Anna Skrzypek zdała na ASP w Katowicach, kierunek Grafika Warsztatowa, na egzaminach zajęła 3 miejsce,
otrzymała 28/30 punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną

Adam Oziębłowski zdał na ASP w Katowicach, kierunek Malarstwo, na egzaminach zajął
3 miejsce, otrzymał 28/30 punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną 


Urszula Furmańska zdała na ASP w Katowicach, kierunek Projektowanie Graficzne, na egzaminach zajęła 4 miejsce, za teczkę otrzymała maximum punktów

Piotr Buchta zdał na ASP w Katowicach, kierunek Malarstwo, na egzaminach zajął
4 miejsce,
otrzymał 26/30 punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną

Maja Ignalska zdała na ASP w Katowicach, kierunek Projektowanie Graficzne, na egzaminach zajęła 5 miejsce, otrzymała 9/10 punktów 
za teczkę

Angelika Czubasiewicz zdała na ASP w Katowicach, kierunek Malarstwo, na egzaminach zajęła 6 miejsce,
otrzymała 20/30 punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną

Agnieszka Porczyńska zdała na ASP w Katowicach, kierunek Grafika Warsztatowa, na egzaminach zajęła 6 miejsce,
otrzymała 28/30 punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną

Marta Lalik zdała na ASP w Katowicach, kierunek Projektowanie Graficzne, na egzaminach zajęła 8 miejsce,
otrzymała 8/10 punktów za teczkę

Katarzyna Pilarczyk zdała na ASP w Katowicach, kierunek Wzornictwo, na egzaminach zajęła
8 miejsce,
otrzymała 4/5 punktów za teczkę

Katarzyna Zielańska zdała na ASP w Katowicach, kierunek Grafika Warsztatowa, na egzaminach zajęła 9 miejsce, otrzymała 28/30 punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną

Agnieszka Krzyszczak zdała na ASP w Katowicach, kierunek Grafika Warsztatowa, na egzaminach zajęła 10 miejsce,
otrzymała 26/30 punktów za teczkę i rozmowę kwalifikacyjną

Mikołaj Jarosz zdał na ASP w Katowicach, kierunek Wzornictwo, na egzaminach zajął
10 miejsce,
otrzymał maximum punktów za teczkę



Wszystkim serdecznie gratulujemy!!

WYNIKI 2017

W TYM ROKU, TAK JAK I W ZESZŁYM, DOSTAŁO SIĘ 25 OSÓB NA WYŻSZE UCZELNIE PLASTYCZNE W POLSCE I ZA GRANICĄ, KTÓRE PRZYGOTOWYWAŁY SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI !!!


Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
 - zdało 15 osób!!!

Projektowanie Graficzne:

Katarzyna Stefańska - 4 miejsce!!

Jessica Ciupa - 6 miejsce!

Zuza Wasiak - 10 miejsce

Dawid Bednarczyk - 13 miejsce

Klaudia Wysiadecka - 15 miejsce

Jagoda Lukas - 17 miejsce

Grafika Warsztatowa:

Ula Cieślik -  5 miejsce!!

Hania Pydynowska -  10 miejsce

Julia Pałkowska - 13 miejsce

Kamila Lukaszczyk - 18 miejsce

Marysia Pytlos - 19 miejsce

Malarstwo: 

Marta Uszakow - 1 miejsce!!

Karolina Ołownia - 9 miejsce

Wzornictwo:

Marta Curyło - 10 miejsce

Zosia Hernas - 12 miejsce

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie:

Marta Stypiński dostała się na Konserwację Rzeźby - 2 miejsce!! 

Karolina Ołownia dostała się  na Scenografię - 5 miejsce!!

Magda Kurianowicz dostała się na Grafikę


Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi:

Dominika Janerka dostała się na wydział Tkaniny i Ubioru

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu:

Ewa Sztefka dostała się na kierunek Animacja - 4 miejsce!!

Kamila Lukaszczyk dostała się na Grafikę

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie:

Adam Graf dostał się na Malarstwo


Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu:

Karolina Migdał dostała się na Konserwacje i Restauracje Dzieł Sztuki

Uniwersytet Śląski w Katowicach filia w Cieszynie:
na kierunek Projektowanie Gier i Przestrzeni Wirtualnej dostało się dwoje naszych uczniów:

Valeryia Svirskaya - 8 miejsce

Grzegorz Dąbrowski - 15 miejsce

University of East London:

Ela Kowalczyk dostała się na kierunek Animacja i Ilustracja!

Akademie Der Bildenden Künste Wien:

Klara Mielniczuk dostała się na Malarstwo


Gratulujemy!!

WYNIKI 2016

W TYM ROKU 25 OSÓB ZDAŁO NA WYŻSZE UCZELNIE PLASTYCZNE W POLSCE I ZA GRANICĄ!!! NASI UCZNIOWIE DOSTALI SIĘ W TYM ROKU NA NASTĘPUJĄCE UCZELNIE I KIERUNKI:

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach! W tym roku z naszej pracowni zdało 18 osób!!!
Na kierunku Projektowanie Graficzne nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni!!!

Projektowanie Graficzne:

Monika Smetaniuk – 1 miejsce!!!

Paulina Woźniczka – 2 miejsce!

Ania Wajand 3 miejsce!

Rachela Kebede  - 4 miejsce!

Ania Cichoń 6 miejsce

Paulina Szuścik – 7 miejsce

Maja Siemionka – 9 miejsce

Agnieszka Rychlewska - 14 miejsce

Basia Plaza - 19 miejsce


Grafika Warsztatowa:

Ola Huras – 5 miejsce!

Gosia Majda – 7 miejsce

Dorota Damek – 8 miejsce

Gosia Sławińska – 12 miejsce

Karolina Fabia – 13 miejsce


Malarstwo:

Marta Zygmunt – 7 miejsce

Wzornictwo:

Dagmara Szmal – 8 miejsce

Patrycja Magryś – 19 miejsce

Karolina Kruszewska - 22 miejsce


Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu wydział Architektury Wnętrz: 

Aga Szymonik - 4 miejsce, oraz Monika Szeląg - 9 miejsce !!!

Monika Szeląg dostała się również na Akademię Sztuk Pięknych do Krakowa na kierunek Architektura Wnętrz!!

Weronika Wężyk dostała się na Akademię Sztuk Pięknych do Krakowa na Konserwację Malarstwa - 12 miejsce!

Monika Adamczyk
 aplikowała i dostała się do trzech angielskich uczelni:
UAL
London College of Communication oraz do University of Westminster, a także do University for Creative Arts!!!!!

Katarzyna Kocur zdała na Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku, na Wzornictwo na 4 miejscu! oraz na Malarstwo na 7 miejscu!!!!


Dominika Krysztofińska zdała na Akademię Sztuk Pięknych do Krakowa na wydział Intermediówna 2 miejscu!!!
Dominika uczęszczała do naszej pracowni w 2013/14 roku.


Ola Borowska dostała się
do Ravensbourne w Londynie!
Ola uczęszczała do naszej pracowni
w 2013/14 roku.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!




WYNIKI 2015

W TYM ROKU  EGZAMINY NA WYŻSZE UCZELNIE PLASTYCZNE W POLSCE I ZA GRANICĄ ZDAŁO 19 OSÓB!

Na ASP do Katowic
zdało 9 osób - uczniów naszej pracowni:

wzornictwo: Szymon Kuś - na 2 miejscu!!!

projektowanie graficzne: Magdalena Kurianowicz, Oliwia Michniewska

grafika warsztatowa: Izabela Kula, Wojciech Szczerba

malarstwo: Justyna Urbanek, Dagmara Krawczyk, Pavlo Kazmin - na 5 miejscu!, Patrycja Modrzyńska

Koryna Sroczyńska zdała na wzornictwo na ASP w Warszawie - na 6 miejscu!

Beata Kępa zdała na grafikę warsztatową do Wrocławia

Paulina Figura zdała na ceramikę i szkło również do Wrocławia - na 4 miejscu!!

Ola Masłyk zdała na grafikę warsztatową również na warszawską ASP - na 9 miejscu!

Olga Bednarek dostała się na wydział konserwacji malarstwa na krakowską ASP

Sandra Pytlik dostała się na projektowanie w krajobrazie kulturowym na wydziale architektury i wzornictwa, ASP Gdańsk

Paulina Praciak dostała się na architekturę wnętrz, również na ASP w Gdańsku - na 8 miejscu!

Karolina Nikiel dostała się na grafikę, specjalność: multimedia, ASP Szczecin

Magdalena Kurianowicz zdała egzamin do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na wydział Operatorski i Realizacji Telewizyjnej - kierunek: film animowany i efekty specjalne. Na kierunku tym w tym roku było 52 zdających, limit 10 miejsc, a Magda zdała na 7 miejscu!!!

Marek Domanowski aplikował na cztery uczelnie w Anglii i do wszystkich się dostałUniversity of Chichester - kierunek Painting and Drawing, Birmingham City University - kierunek Fine Art, Plymouth College of Art - kierunek Painting Drawing and Printmaking oraz Weston College University of the Arts London - kierunek Art & Design Foundation Diploma

GRATULUJEMY !!!

WYNIKI 2014

W TYM ROKU NA WYŻSZE UCZELNIE PLASTYCZNE ZDAŁO 25 OSÓB KTÓRE PRZYGOTOWYWAŁY SIĘ DO EGZAMINÓW W PRACOWNI UFFO :

W tym roku na ASP do Katowic zdało 16 osób!!!! przygotowujących się w naszej pracowni:

WZORNICTWO: Ania Bawor - na 1 miejscu!!!!, Magda Szumigaj - na 2 miejscu!, Katarzyna Mętelska, Klaudia Gibas oraz Agata Kałuska.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE: Katarzyna Olejarczyk - na 4 miejscu!, Marcelina Orlik, Magda Kufel oraz Paulina Kozieł.

MALARSTWO: Iga Płachta - na 3 miejscu, Kinga Żak, Edyta Zientara oraz Laura Pala.

GRAFIKA WARSZTATOWA: Wiktoria Nylec - na 1 miejscu!!!!, Dorota Liwacz oraz Dominika Krysztofińska.

OSOBY KTÓRE DOSTAŁY SIĘ NA ASP W CAŁEJ POLSCE: 

Katarzyna Korczak - na 2 miejscu!!!! dostała się na KONSERWACJĘ RZEŹBY w Warszawie. Na kierunku tym był limit 4 miejsc!!! 

Ola Bojarowska zdała na RZEŹBĘ do Wrocławia.

Kasia Grzonka zdała na MALARSTWO do Łodzi.

Klaudia Gibas zdała na SCENOGRAFIĘ do Poznania! 
 
Karolina Bieniek zdała na MALARSTWO do Poznania!

Karolina Pawelczyk na 1 miejscu!!!! zdała na FOTOGRAFIĘ również do Poznania. Na kierunku tym był limit 10 miejsc!!!
 
Monika Marek zdała na ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ do Gdańska.

Ola Borowska zdała na MALARSTWO do Gdańska.

Monika Marek dostała się na MALARSTWO do Gdańska.

Kinga Zając - na 2 miejscu!!!! dostała się do Poznania na ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ (Kierunek na Akademii Sztuk Pięknych!)

Agnieszka Korandy dostała się na SCENOGRAFIĘ do Krakowa!

Dominika Krysztofińska dostała się również na ARCHITEKTURĘ KRAJOBRAZU na krakowską Politechnikę. 

GRATULUJEMY!!!

WYNIKI 2013

W TYM ROKU NA WYŻSZE UCZELNIE PLASTYCZNE ZDAŁO 20 OSÓB KTÓRE PRZYGOTOWYWAŁY SIĘ DO EGZAMINÓW W PRACOWNI UFFO :

W tym roku z pracowni UFFO na ASP w Katowicach
dostało się 12 osób!!!!


Projektowanie Graficzne:

Magdalena Brzezinka
- 4 miejsce

Martyna Berger
- 7 miejsce

Ola Procak -
8 miejsce

oraz Aleksandra Strzałkowska
- 9 miejsce

Grafika Warsztatowa:

Ola Kompała
- 9 miejsce

Ewa Bartolin
- 14 miejsce 

Malarstwo:

Monika Młynarska
- 5 miejsce

Krzysztof Korab
- 8 miejsce

Wzornictwo:

Klaudia Korniluk  -
5 miejsce

Hania Sieńko
- 13 miejsce

Monika Skowrońska
- 14 miejsce

oraz Krystyna Strzeszewska
- 15 miejsce


Na ASP do Wrocławia dostały się 3 osoby:

Grafika - Martyna Berger - 10 miejsce

Architektura Wnętrz - Daria Stanclik - 6 miejsce
Ceramika i Szkło - Agata Kałuska

Na ASP do Poznania:

Architektura Wnętrz i Scenografia - Barbara Pietrzyk

Na ASP w Warszawie:

Sztuka Mediów i Scenografia - Maja Dąbek

Ponadto na Uniwersytet Śląski, filia w Cieszynie zdały trzy osoby:
Grafika - Eleonora Wasilewska, Filip Smolarczyk i Jakub Szczepański

Na Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny:

Wzornictwo - Ewa Iwanicka


Wszystkim gratulujemy!

WYNIKI 2012

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Projektowanie Graficzne
Maria Prochaczek - 2
lokata punktowa
Artur Wieczorek - 4
lokata punktowa
Mateusz Telega - 6
lokata punktowa
 
Grafika Warsztatowa
Tomasz Przybyłek - 4
lokata punktowa

Malarstwo - ASP Wrocław - Marta Keler - 12 lokata punktowa

WYNIKI 2011

ASP w Katowicach

Grafika Warsztatowa

Marta Böhm - 4 lokata punktowa

Malarstwo
Katarzyna Grygier - 13 lokata punktowa
Kamila Strzeszewska - 13
lokata punktowa
Kałuża Karina - 16
lokata punktowa

Wzornictwo
Agata Nowak
Ela Czech
 
ASP w Gdańsku

Rzeźba
Aleksandra Michalska - 1 lokata punktowa

Wzornictwo
Robert Mrowiec - 1 lokata punktowa
oraz Aleksandra Rutkowska - 3
lokata punktowa

ASP we Wrocławiu

Architektura Wnętrz 
Kamila Brzezina - 8 lokata punktowa

Instytut Sztuki w Cieszynie
Marta Keler - 1 lokata punktowa!

WYNIKI 2010

ASP w Katowicach

Malarstwo: Marta Czarnecka - 6 lokata punktowa
Agnieszka Biernatek - 7 lokata punktowa


Grafika Warsztatowa: Helena Zakliczyńska - 3 lokata punktowa
oraz Julia Wójcik - 15 lokata punktowa

Projektowanie Graficzne: Anna Krawiec

WYNIKI 2009

ASP w Katowicach
Magdalena Małkiewicz - MALARSTWO
Jagoda Żarnowiecka, Ula Przyłucka, Andżelika Krzus - GRAFIKA WARSZTATOWA

ASP w Warszawie
Beata Jackowska - ARCHITEKTURA WNĘTRZ - 5 miejsce

ASP we Wrocławiu
Aleksandra Krupniewska - 
ARCHITEKTURA WNĘTRZ - 7 miejsce

Wyniki wyszukiwania

    Wydział Sztuk Pięknych - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  1. Magdalena Dumanowska - JUBILERSTWO

    ASP w Łodzi
    Dorota Sokołowska - TKANINA I UBIÓR


WYNIKI 2008

Dagmara Walkowicz, Bartłomiej Skrzyczek - 1 miejsce  - Malarstwo - ASP Katowice
Anna Salamon, Anna Koziara - 3 miejsce  - Projektowanie Graficzne - ASP Katowice 

Izabela Łęska - GRAFIKA WARSZTATOWA - ASP w Katowicach - 7 miejsce

WYNIKI 2007

Joanna Jaroszyńska - WZORNICTWO - ASP w Katowicach - 2 miejsce

Natalia Jerzak - GRAFIKA - ASP we Wrocławiu

WYNIKI 2006

Malarstwo -  ASP Katowice - Marzena Rakoniewska, Eliza Żmudzka - Koim

WYNIKI 2005

Maciej Kwaśniewski - MALARSTWO - ASP Katowice

WYNIKI 2004

Anna Kamieniak - WZORNICTWO - ASP Katowice - 1 miejsce!!!

Maciej Kwaśniewski - Instytut Sztuki - UŚ Cieszyn

kurs rysunku na ASP Poznań Częstochowa Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Cieszyn architektura wnętrz Olkusz Bytom Katowice projektowanie ceramiki i szkła malarstwo Zabrze studium postaci projektowanie graficzne Mikołów kurs rysunku Zabrze Kraków Jastrzębie Zdrój Toszek Żory Piekary Śląskie Pracownia UFFO malarstwo przygotowanie do ASP rysunek kurs rysunku Katowice kurs rysunku Lubliniec Knurów Politechnika Śląska w Gliwicach ASP kurs rysunku Gliwice Akademia Sztuk Pięknych Gdańsk Jaworzno kurs rysunku Rybnik egzaminy na ASP wzornictwo rysunek Zabrze rzeźba Tarnowskie Góry Mysłowice Tychy kurs przygotowawczy na ASP Chrzanów Oświęcim studium postaci Lubliniec Ruda Śląska Wrocław kurs rysunku Częstochowa kurs na ASP Rybnik Warszawa Wodzisław Śląski grafika Będzin Wrocław Kędzieżyn Koźle Pszczyna grafika warsztatowa kurs rysunku Zabrze Gliwice Bielsko Biała Łódź graffiti scenografia kurs rysunku Dąbrowa Górnicza kurs rysunku Opole Czechowice Dziedzice projektowanie tkaniny i ubioru studium postaci kurs rysunku Zawiercie kurs rysunku Kraków Myszków Opole Trzebinia kurs rysunku Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Strzelce Opolskie Racibórz Sosnowiec Chorzów murale Zawiercie
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO /  PRACOWNIA GLIWICE
ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401